Drabužiai moterims internetu - Internetinė parduotuvė Alesandra.lt

Mano krepšelis

0 prekių - 0,00 €

Išskirtiniai Pasiūlymai

Karščiausios naujienos

Tik Registruotiems Vartotojams

  Apatinis trikotažas

  Apatinis trikotažas apima kūno kojines, korsetus, gracijas, liemenėles, naktinius, peniuarus ir daug daugiau ko net kartais galite neįsivaizduoti. Kiekviena moteris ras, tai ko Jai reikia bet kokiai dienai- bet kokiai progai. Juk norime, jog apatiniai pabrėžtų moteriškas kūno linijas ir, žinoma, kad paslėptų trūkumus, tuo pačiu suteikiant seksualumo ir žavesio.

  Turbūt nerastumėte nei vienos moters, kuri neturėtų savo spintoje jokio apatinio. Dėvint apatinį trikotažą atsiskleidžia kiekvienos moters asmenybė. Seksualūs apatiniai tai puiki priemonė tapti viliokle, pastaptinga ir išskirtine moterimi. Nei vienas vyras neatsispirs gundymo menui, ypač jei jis įrėmintas seksualiais drabužiais, tai intriga kuria vyras nori paliesti ir nurengti tinkamu momentu.

  Internetinėje parduotuvėje Alesandra.lt rasite didžiausią apatinio trikotažo asortimentą už priimtinas kainas. Atskleiskite savo seksualumą ir nebijokite būti išradingomis ir paslaptingomis moterimis, dėl kurių vyrai pames galvas. Mes Jums pasiūlysime išskirtines kūno kojines- įvairių spalvų bei raštų nuo S iki XXL dydžio, kelnaites, liemenėles- įvairioms progoms. Taip pat mūsų puslapyje visada rasite platų pasirinkimą seksualių komplektų nuo gracijų iki seksualių bodžių. O jei norėsite tiesiog šiltai įsisukti į šiltą ir jaukią pižamą ar naktinius- neabejokite ir jų mes turime! Prekes po užsakymo gavimo pakuojame tą pačią ar sekančią dieną, pristatome tiek visoje Lietuvoje, tiek užsienyje- todėl jums tikrai ilgai nereikės laukti užsakytos prekės, bei vykti atsiimti ar įsigyti jos mūsų ofise. Mūsų internetinė parduotuvė dirba 24val. Per parą, o į laiškus atsakome per 24val.  Todėl jus drąsiai galite apsipirkti bet kuriuo paros metu- neišeinant iš namų. Daugelis apatinio trikotažo prekių yra supakuotos į elegantiškas, prabangias dėžutes, todėl net norėdami padovanoti apatinį jums nereikės sukti galvos dėl prekės įpakavimo, nes tuo jau pasirūpinta.

  Įrašai 1 yra 33476 viso

  Puslapis:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

  Tinklelis  Sąrašas 

  Mažėjantis