Mano krepšelis

0 prekių - 0,00 €

Prekių pristatymas

Visoje Lietuvoje ir užsienyje

 

Elementai 1 į 1032 viso

Puslapis:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
Mažėjantis

Brailiški maudymosi kostiumėliai Prancūzijoje žavės išskirtiniu virpesiu

2015 m. liepos 21 d.,antradienis 16:31:59 Europe/Warsaw

Parduotuvė įsikūrusi tarp Nicos ir Kanų miestų reaktyviai pritraukia didelį kiekį lankytojų. 

Apex Brasil asociacija skatina  Brazilijos dizainerių prekybą. Bikini shop Jums 

pasiūlys 16 gamintojų prekinius ženklus, tokius kaip:

Agua de Coco, Blue Man Cecilia Prado Mare, Cyann, Despi, Kiminis La Playa, Lenny Niemeyer, limonada, 

LUA Morena, Maryssil Kov Rio de Žaneiro ir Sauipe, Salinas Triya ir Vix.

Read More
0 Comments | Posted in Maudymosi kostiumėliai By Admin Admin

Laukiame Švenčių - Jaukių ir Nesumeluotų!

2014 m. lapkričio 5 d.,trečiadienis 14:10:51 Europe/Warsaw


Artėjant ypatingoms metų Šventėms, nusprendėme sukurti dovaną Jums!

Šios šventės visada mums primena jaukumą ir šilumą. Kiekvienas norime maloniai įsisprausti į šiltas kojines bei apsisiausti kažką Jaukaus ir patogaus. Įsipilame karšto šokolado, nusišypsome ir pristatome savo pirmuosius gaminius - Jaukius chalatus sukurtus Jums! Jaukių, šiltų spalvų bei geros kokybės mes Jums tikrai nepagailėjome, o įpakavimus paruošėme ypatingai - tad drąsiai juos galite įteikti, kaip dovaną.

 

Read More
0 Comments | Posted in Alesandra wear kolekcija By Admin Admin

Juoda balta

2014 m. rugsėjo 2 d.,antradienis 08:58:54 Europe/Warsaw

Klasikinės spalvos juoda ir balta. Jos visuomet pačioje mados viršūnėje ir niekuomet iš ten nedings. Jos dera ir vakarėlyje, ir darbo pokalbyje, pasimatyme ar dalykiniuose pietuose, ar tiesiog leidžiant savaitgalį su draugais. Tačiau šių spalvų derinys gali ne tik nudžiuginti, bet ir niūriai bei neskoningai papuošti. Kitu atveju žvelgiant, kas madinga šį rudenį ir pasinaudojus keliais patarimais galima atrodyti tikrai stulbinančiai. Nebijokite eksperimentuoti ir pradėkite nuo mūsų pamastymų.

Šio sezono stilingiausia dėtalė – spalvų blokavimas. Nors dažniausiai pagalvojate apie įvairiaspalvius blokus, bet šį sezoną nusipirkite vakarines sukneles , kurios bus tik juodos ir baltos spalvų derinys. Puikiai atrodys juoda apačia su baltu viršumi. Bet ne sijono ir marškinėliu stiliaus. Rinkitės apgludusią ir aptemtą suknelę. Priderinus papuošalus atrodysit nuostabiai, klasiškai, kukliai, bet įspūdingai. Be to, tikrai gerai jausitės pasirinkusi tokį variantą.


Read More
0 Comments | Posted in Suknelės By Admin Admin

Gėlių raštai

2014 m. rugsėjo 2 d.,antradienis 08:53:50 Europe/Warsaw

Nors vasara jau baigėsi ir visi iš atostogų ir plonų rūbelių šoksime į paltus ir gaubsimės šalikais, bet visgi dar neskubėkime. Termometro stulpelis nenukrito taip labai žemai, todėl neskubėkime rengtis niūriomis spalvomis, o į rudenį įženkime stilingai. Tą padaryti padės gėlių raštai, kurie jūsų draugams ir pažįstamiems tikrai pasakys, jog vasara praleidote puikiai! Taigi siūlome nešioti drabužėlius puoštus gėlių raštais ir netgi pateikiame kelis variantus.

Sukneles puoštos gėlių raštais. Kuo didesnės gėlės tuo gražiau ir stilingiau. Palikite šilkines vasarines suknutes spintoje ir pasirinkite storesnės medžiagos ir įvairaus kirpimo sukneles. Geriausia platėjančia apačia ir aptemtu liemeniu, kad išryškintų jūsų puikią figūrą.


Read More
0 Comments | Posted in Suknelės By Admin Admin

Mergvakaris

2014 m. rugpjūčio 19 d.,antradienis 08:35:15 Europe/Warsaw

Kiekvienai nuotakai prieš vestuves dera surengti moterišką šventę, kurioje visas dėmesys būtų tik jai. Be to geriausi vakarai tik su mergaitiškais pasiplepėjimais ir paslapčių bei patarimų dalijimaisis. Žinoma, joks mergvakaris neapsiena be dovanų. Todėl ir kyla daug dilemų renkantis dovaną, dovanos būna išskirtinai tik nuotakoms – dažniausiai apatinis trikotažas. Bet gi kokį jį išrinkti? Ar santūrų? Juk tuoj ji priklausys tik vienam išrinktajam. Ar turėtų vyrauti seksualus apatiniai? Štai ir pateiksime keletą idėjų, kurios padės išrinkti puikias ir žaismingas dovanas kiekvienai nuotakai. 


Read More
0 Comments | Posted in Seksualūs komplektai By Admin Admin

Išsaugokite savo graciją

2014 m. rugpjūčio 4 d.,pirmadienis 14:31:46 Europe/Warsaw

Gracija - toks puikus drabužėlis, kurį labai sunku prižiūrėti, kad jis atrodytų lyg naujas ir greitai nesusidėvėtų. Jei jau radote sau tinkamą graciją jums prireiks kelių patarimų jei norite ja džiaugtis ilgiau. Juk žinome kaip sunku rasti tai, kas mums tikrai patiktų. 

Read More
0 Comments | Posted in Korsetai/ Gracijos By Admin Admin

Ideali liemenėlė

2014 m. rugpjūčio 4 d.,pirmadienis 14:26:21 Europe/Warsaw

Moterims visuomet svarbu, kad apatinis trikotažas atrodytų puikiai ir būtų idealus. Ypač seksualus apatinis trikotazas , kurį norėtume matyti ne tik mes vienos... tačiau pradėsime nuo paprastos liemenėlės, nes ji gali tikrai sugadinti ne tik vaizdą, bet ir gerą savijautą ir patarsime kaip išsirinkti ją tinkamai.

Read More
0 Comments | Posted in Liemenelės By Admin Admin

Apsipirkinėjimas internetu

2014 m. rugpjūčio 4 d.,pirmadienis 14:19:24 Europe/Warsaw

Liūdna, bet šiomis dienomis žmonės pasinėrę į darbus, rutiną, lekia ir skuba grįžti namo. Būna pavargę nuo kasdienio žmonių šurmulio ir vakarus praleidžia gulėdami vonioje, prie televizoriaus ar gamindami vakarienę šeimai. Bet atsinaujinti ir apsipirkti vis dėl to reikia ir norisi, ir visai ne paskubomis pralekiant parduotuves. Norint kažką išsirinkti reiktų ilgokai pasivaikščioti, juk toks gausus pasirinkimas. Puiki išeitis užimtiems ir nuo miesto šurmulio pavargusiems žmonėms apsipirkinėjimas internetu. Šiuo metu internetu įsigyti galima bet ką, nuo rūbų iki buitinės technikos. 


Read More
0 Comments | Posted in Drabužiai By Admin Admin

Atsinaujinkite

2014 m. rugpjūčio 4 d.,pirmadienis 14:14:04 Europe/Warsaw

Visi užkišame savo spintas ir stalčius nenaudojamais rūbais ir dejuojame, kad nėra ką apirenkti. O rytais ruošdamiesi į darbus jau susigadiname nuotaiką, nerasdami nieko tinkamo. Atsinaujinkite, nebijokite išversti visos spintos ir atsirinkti tik tai, kas jums reikalinga. Merginos, pradėkite nuo stalčiaus, kuriame sudėti Jūsų apatiniai.


Read More
0 Comments | Posted in Apatinis trikotažas By Admin Admin

Liemenėlių istorija

2014 m. liepos 22 d.,antradienis 10:12:01 Europe/Warsaw

Apatiniai internetu, apatiniai parduotuvėse, apatiniai neatsiejama kiekvienos moters dalis kiekvieną dieną. Be jų neįsivaizduojamas mūsų gyvenimas. Bet iš kur jie? Ar moterys juos nešiojo visuomet? Ar tai tik moderniojo pasaulio sukurtas drabužėlis? Atskleisime keletą faktų, kurie padės suprasti iš kur atsirado šis rūbelis.

Read More
0 Comments | Posted in Liemenelės By Admin Admin

Elementai 1 į 1032 viso

Puslapis:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
Mažėjantis