Po ilgos ir saulėtos vasaros dienos, saulės vonių ar kitokių ekstremalių pramogų norisi pasipuošti lengvai ir mielai, kad galėtume pasimėgauti ramiu ir šiltu vasaros vakaru. Jei esate prie jūros tai viskas ko reikia yra maudymosi kostiumėlio dalis ir keletas žavių lengvų drabuželių prie jų. Nors ir neturite tam papildomų lėšų, nepanikuokite ir prisiminkite, kad rubai internetu visuomet yra pigesni ir pristatymas ilgai netrunka. Todėl šiltam vasaros vakarui siūlome Jums prie maudymosi kostiumėlio derinti:

Lengvo džinso marškinius ir sportinius šortus! Pasakysite, kad skamba keistai..taip, bet tik skamba, nepabijokite atrodyti kitaip ir vistiek likti žavi bei išskirtinė.

Paprasta balta laisva palaidinė su plėšytais džinsais. Tiesiog klasika, pritarsite visi. Visi žvilgsniai kryps į Jus, o kitų moterų galvose suksis mintys, kodėl ji tokia natūraliai graži, nors ir taip paprastai apsirengusi..


Puikiausia įvaizdžio detalė graikiški sandalai. Ir jūs tiesiog šios vasaros karalienė. Juk kiekvienai iš mūsų svarbiausia batai, jei turim nuostabų pagrindą po kojom tuomet ir mūsų nuotaika puiki. O jei puiki nuotaika - vasara tikrai pasisekusi. Merginos, graikiški ypač ilgi sandalai ir šiaudinė kepurė, puikiausias šios vasaros pasirinkimas.

Džinsinis kombinezonas ir šiltas minkštas megztinis puikiai tiks vėsesniam vakarui ar iškylai prie laužo. Žinoma, derinkite, spalvingus gelėtus megztinius ar džemperius. Ir susiriškite mielą kuodą. Juk taip romantiškai atrodysite.

Kimono ir aukšto liemens šortukai, tik išskirtinėms asmenybėms. Puikiai tiks meniškoms sieloms ir vėjavaikėms merginoms. Taip pat su tokia apranga galite visiems parodyt savo iškirtinį maudymosi kostiumėlį.

Ir tikroms romantikėms neriniai ant maudymosi kostiumėlio vis dar kaitinantį vakarą. Nėriniai gali būti bet kokios spalvos ir tekstūros, atrodysit nuostabiai.

Taigi, išsirinkit tai, kas Jums labiausiai tinka ir patinka, ir mėgaukitės vasara.