Nors vasara jau baigėsi ir visi iš atostogų ir plonų rūbelių šoksime į paltus ir gaubsimės šalikais, bet visgi dar neskubėkime. Termometro stulpelis nenukrito taip labai žemai, todėl neskubėkime rengtis niūriomis spalvomis, o į rudenį įženkime stilingai. Tą padaryti padės gėlių raštai, kurie jūsų draugams ir pažįstamiems tikrai pasakys, jog vasara praleidote puikiai! Taigi siūlome nešioti drabužėlius puoštus gėlių raštais ir netgi pateikiame kelis variantus.

Sukneles puoštos gėlių raštais. Kuo didesnės gėlės tuo gražiau ir stilingiau. Palikite šilkines vasarines suknutes spintoje ir pasirinkite storesnės medžiagos ir įvairaus kirpimo sukneles. Geriausia platėjančia apačia ir aptemtu liemeniu, kad išryškintų jūsų puikią figūrą.

Midi sijonai. Skirti tikroms romantikėms. Puikiai tiks nueiti į pasimatymą ir savo išskirtiniu skoniu sužavėti vyrą. Viršutinė dalis vienspalvė, bet sijonas išmargintas gėlėmis.. nepamirškite žavių aukštakulnių ir mes tikrai nustebsime jei niekas jūsų nepradės fotografuoti.

Kelnės. Klasikinės kelnės su gėlių žiedais. Neįprasta, bet klasiškai stilinga. Puikiai tiktų plačios šilko kelnės arba jei tai per drąsu jums taip pat visuomet galite rinktis siaurėjančias. Tik nenuklyskite, kelnės turėtų būti klasikinio tipo, kitu atveju galite atrodyti neskoningai ir vaikiškai. Ši sezoną tai visiška naujiena, bet ją tikrai verta išbandyti.

Jei jūs laisvo stiliaus atstovė ir nemėgstate įpareigojančių drabužėlių siūlome moteriškus džemperius, megztinius. Nepamirškite jie turi būti su dideliais gėlių žiedais. Geriausiai atrodytų ryškių spalvų kontrastas, pavyzdžiui juodas megztinis su didele raudona gėle.

Norime priminti, kad ne tik gėlėmis galite puoštis, bet puikiai ir egzotiškai atrodo gėlių lapų raštais, atrodysite kaip tik grįžusios iš svečios šalies.