Gracija - toks puikus drabužėlis, kurį labai sunku prižiūrėti, kad jis atrodytų lyg naujas ir greitai nesusidėvėtų. Jei jau radote sau tinkamą graciją jums prireiks kelių patarimų jei norite ja džiaugtis ilgiau. Juk žinome kaip sunku rasti tai, kas mums tikrai patiktų.

Svarbus gracijos valymas. Geriausia su drėgnu skudurėliu valyti iš apačios į viršų ir nuvalyti tik viršutinį sluoksnį. Bet jei to negana plaukite ją tikrai rankomis, su šiltu vandeniu, bet nemerkite jos į miltelius, tai darykite su kempinėle. Taip pat nelankstykite jo ir negręžkite. Pakabinkite ir leiskite išdžiūti savaime, tegu vanduo nubėga. Ir niekada nedėkite jos ant radiatoriaus!

Nešiodamos gracijas būtų geriausia jei tarp jos ir jūsų kūno būtų dar vienas medžiagos sluoksnis, geriausia plono natūralaus pluošto palaidinė. Taip savo graciją apsaugosite nuo prakaito ir dėmių, kurios gali įsiskverbti giliai į graciją. Vėliau jas labai sunku panaikinti, o greičiausiai ir neįmanoma, nesugadinant pačio drabužėlio.

Dėl raištelių veržimo, svarbu, nebandykite suspausti savęs iš karto. Darykite tai palaipsniui, kol po truputį prisitaikys jūsų kūnas. Taip nebus įtampos pačiai gracijai ir nebus per didelio tempimo, kuris visai nebūtinas.

Grįžusios namo nedėkite gracijos į spintą! Pakabinkite ją, ant pakabos ar kėdės atlošo, šiltuoju metų laiku netgi balkone. Kodėl? Svarbu, kad gracija grįžtų į savo pradines formas, nes taip ji ir vėl galės idealiai glusti prie jūsų kūno net ir po daugybės nešiojimų.

Na, ir graciją laikykite atskirame medžiaginiame maiše, susuktą į roletą. Tik nespauskite per stipriai. Mėgaukitės savo nuostabiais rūbais, visuomet kaip naujais!