Klasikinės spalvos juoda ir balta. Jos visuomet pačioje mados viršūnėje ir niekuomet iš ten nedings. Jos dera ir vakarėlyje, ir darbo pokalbyje, pasimatyme ar dalykiniuose pietuose, ar tiesiog leidžiant savaitgalį su draugais. Tačiau šių spalvų derinys gali ne tik nudžiuginti, bet ir niūriai bei neskoningai papuošti. Kitu atveju žvelgiant, kas madinga šį rudenį ir pasinaudojus keliais patarimais galima atrodyti tikrai stulbinančiai. Nebijokite eksperimentuoti ir pradėkite nuo mūsų pamastymų.

Šio sezono stilingiausia dėtalė – spalvų blokavimas. Nors dažniausiai pagalvojate apie įvairiaspalvius blokus, bet šį sezoną nusipirkite vakarines sukneles , kurios bus tik juodos ir baltos spalvų derinys. Puikiai atrodys juoda apačia su baltu viršumi. Bet ne sijono ir marškinėliu stiliaus. Rinkitės apgludusią ir aptemtą suknelę. Priderinus papuošalus atrodysit nuostabiai, klasiškai, kukliai, bet įspūdingai. Be to, tikrai gerai jausitės pasirinkusi tokį variantą.

Mėgstančioms minimalistinį stilių siūlytume baltus marškinius su juodomi sodinėmis rankovėmis. Taip tai vis dar madinga ir pasirinkus tinkamą rūbą atrodo stilingai. Nebijokite odos, bet pasirinkite gerą ir kokybišką, kad galėtumėtė ilgiau džiaugtis drabužiu.

Jei norite atrodyti ekstrevagantiškai rinkitės gyvūnų atvaizdus arba jų kailio raštus. Svarbiausia, kad raštas būtų tik vienas ir per daug neprisimargintumėte, netgi tik su dvejomis spalvomis. Šį sezoną madingi įvairiausi laukinių kačių kailių raštai, bet įprastinės rudos spalvos keičiamos juoda ir balta. Galite puoštis maža apykakle ar netgi visu švarkeliu.

Linijos šį sezoną taip pat lieka neužmirštos. Jas siūlome tik tikrai drąsioms merginoms. Bet patikėkite juodai baltai dryžuotas kostiumėlis atrodys puikiai. Tik rinkites linijas įstrižas, kitaip atrodysite lyg pabėgusios iš kalėjimo.

Grafiniai vaizdai arba maži raštai, puikiai papuoš jus ir jūsų spintą. Mažuose raštuose tegu dominuoja juoda, o raštai būna balti. Grafiniai vaizdai tikrai atrodys žaismingai, be to nespalvotos nuotraukos juk visuomet atrodė subtiliau, patikėkite ir įsitikinkite taip pat yra ir su drabužėliais.