Kiekvienai nuotakai prieš vestuves dera surengti moterišką šventę, kurioje visas dėmesys būtų tik jai. Be to geriausi vakarai tik su mergaitiškais pasiplepėjimais ir paslapčių bei patarimų dalijimaisis. Žinoma, joks mergvakaris neapsiena be dovanų. Todėl ir kyla daug dilemų renkantis dovaną, dovanos būna išskirtinai tik nuotakoms – dažniausiai apatinis trikotažas. Bet gi kokį jį išrinkti? Ar santūrų? Juk tuoj ji priklausys tik vienam išrinktajam. Ar turėtų vyrauti seksualus apatiniai? Štai ir pateiksime keletą idėjų, kurios padės išrinkti puikias ir žaismingas dovanas kiekvienai nuotakai.

Chalatas. Žinoma, ne tas šiltas žiemiškas apdarėlis, tačiau seksualus šilko, lengvai krentantis ir išryškinantis kūno formas chalatėlis. Kuris bus dėvimas tik ypatingomis progomis. Kiekviena moteris, net ne nuotaka turėtų puikiai jaustis su tokiu rūbeliu. Be to dydis lengvai parenkamas, tikrai neprašausite pro šalį.

Aksesuarai. Ne bet kokie, aksesuarai, bet skirti nakčiai. Juk taip puikiai tiktų miegui skirti akių raiščiai. Tik reikia paieškoti subtilaus ir elegantiško, išsiuvinėto įvairiais siūlais ar nėrinuoto. Tai daiktas, kurį turi turėti kiekviena, skirtas ir poilsiui ir galbūt malonumams.

Įžūlus apatinis trikotažas. Toks, kokį pamačius imtų kaisti žandai ir norėtųsi užsimerkti, bet ir sužadintų keisčiausias kiekvieno fantazijas. Kutai ir vos dengianti kūną medžiaga tikrai puiki tema merginų diskusijai visam vakarui. Prisijuoksite ir pasisemsite idėjų iki soties.

Komplektėlis. Jei puikiai žinote nuotakos dydį, tuomet išrinkite, puikų, subtilų apatinio trikotažo komplektėlį. Jis tikrai bus reikalingas ir panaudotas, ypač jei išrinksite tikrai geros kokybės gaminį. Nuotakai tiktų baltas komplektėlis, kartu prie jo galite pridėti ir kojines bei visus kitus aksesuarus. Padarysite įspūdį visiems!