Apatinis trikotazas moterims – pagrindinis ir svarbiausias drabužėlis. Bet mes vis pasimetame tarp tekstūros ir stilių, formų ir raštų, o svarbiausia kainos… todėl norime Jus supažindinti su pačiais brangiausiais dizainerių kūriniais bei paminėti kelis faktus apie moteriškų apatinių industriją.

10 mln. dolerių kaina, kurios tikrai verta liemenėlė sukurta Šveicarijos juvelyro Mouawad. Šią liemenėlę galite pamatyti Victoria‘s Secret 2013 metų kolekcijoje. Ji papuošta 4200 įvairiausiais prabangiausias akmenimis iš jų net ir deimantais, safyrais ir rubinais apvilktai auksu. Kita liemenėlė kainuojanti 1 mln. dolerių taip pat išpuošta deimantais, kurie siekia per penkis šimtus karatų. Taip pat puošta ir auksu. Toliau kainos mažės, tačiau įspūdi ir karatai vis tiek išliks tokie pat stebinantys.

42 tūkst. Dolerių tiek kainuoja liemenėlė, kuri puošta geltonu auksu kurio centre deimantas apsuptas kitų apie šešiasdešimt mažų deimančiukų.Apatinis trikotažas kuris puoštas net dvidešimt keturių karatų auksu kainuoja nuo trijų tūkstančių iki šešių tūkstančių dolerių.

Na, o kaip manote kiek verta visa apatinio trikotažo industrija? Trisdešimt bilijonų dolerių..tai bent skaičiai..liemenėlės užima penkiasdešimt procentų rinkos, apatinė dalis apie trisdešimt ir korsetai apie dešimt, visi kiti procentai kiti apatinio trikotažo aksesuarai. Taigi, ar tikrai Jūsų apatinis trikotažas toks brangus?