Norėtume Jus supažindinti su korsetų formomis, nes ne kiekvienas iš mūsų žino, kad korsetas gali būti įvairių tipų. Paminėsime tik tris pagrindinius, kuriuos būtina žinoti kiekvienai save mylinčiai moteriai, tačiau pradėjus į tai gilintis labiau atrastumėt įvairiausių korsetų nuo klasikinių iki seksualių korsetų, nuo skirtų kūno formoms grąžinti iki vilioti vyrams. Todėl pradėsime nuo populiariausių korsetų:

Dengiantis krūtinę korsetas

Kaip mini pats pavadinimas, šis korsetas dengia krūtinę, tačiau iškirptės gali būti pačios įvairiausios : tiesios linijos, trikampis ar net gundančios širdelės formos. Tokie korsetai yra pamėgti nuotakų ir kitaip net vadinami jaunųjų korsetais. Toks korsetas labai patogus moterims turinčioms didelę krūtinę, kadangi jis ją laiko tvirčiau nei liemenėlė, taip pat neveržia petnešėlės. Jis gali būti dėvimas ir norint pailginti taliją.

Korsetas po krūtine

Tai priešingas korsetas ką tik mūsų aptartam, kuris dengia krūtinę. Jis taip pat ilgina taliją ir yra puiki atrama nugarai. Bet jis nešiojamas kartu su liemenėle arba galima ir be jos jei jūsų krūtinė yra mažesnė. Šis korsetas dėvimas dažniau nei kiti.

Juosmens korsetas – kitaip vadinamas vapsvos

Šis korsetas yra universaliausias ir populiariausias iš visų korsetų. Tai yra tiesiog diržas skirtas nešioti ant juosmens, kuris vizualiai sumažina taliją. Tai labai pamėgtas korsetas visų populiariausių mados namų. Bei merginų, kurios nori atrodyti lieknesnės arba moteriškos gitaros formos.