Artėjant ypatingoms metų Šventėms, nusprendėme sukurti dovaną Jums!


Šios šventės visada mums primena jaukumą ir šilumą. Kiekvienas norime maloniai įsisprausti į šiltas kojines bei apsisiausti kažką Jaukaus ir patogaus. Įsipilame karšto šokolado, nusišypsome ir pristatome savo pirmuosius gaminius - Jaukius chalatus sukurtus Jums! Jaukių šiltų spalvų bei geros kokybės mes Jums tikrai nepagailėjome, o įpakavimus paruošėme ypatingai - tad drąsiai juos galite įteikti, kaip dovaną.

 

 

Norime padėkoti profesionalams, kurie padėjo įgyvendinti ir iškelti į viešumą mūsų pirmąją kolekciją. Gediminui Žilinskui už profesionalias nuotraukas, Oksanai Pikul Jasaitienei už puikų modelio darbą (turbūt kito asmens čia ir negalėjome įsivaizduoti), Renatai Blaževič už meistrišką šukuoseną bei Deimantei Kazėnaitei už "backstage" makiažą ir šukuoseną. 

 

 

Moteriškas chalatas iš viskozinio pluošto, tai puikus pasirinkimas mėgstantiems natūralumą. Viskozė – dirbtinis pluoštas, gaunamas iš modifikuotos celiuliozės, o jos savybės artimos medvilnei. Ši medžiaga yra lengva, gražiai krintanti, puikiai sugerianti drėgmę, elastinga, nesiglamžanti, nereikia ypatingos priežiūros, labai patvarūs. Chalatas patogus, turi gerą estetinį vaizdą bei medžiagos savybės užtikrina ilgą tarnavimą. 


Šį chalatą galite įsigyti čia


 

Moteriškas chalatas iš bambuko pluošto praleidžia orą karštu metų laiku ir palaiko šilumą šaltu, todėl jį ypatingai malonu dėvėti. Unikali mikrostruktūra leidžia šiam pluoštui labai greitai sugerti ir išgarinti perteklinę drėgmę 3-4 kartus greičiau nei medvilnė, tai saugo nuo peršalimo, ligų ir nemalonaus kvapo. Bambuko pluošto rūbai nedirgina odos ir yra antialergiški. Jie natūraliai apsaugo nuo UV spindulių yra atsparūs bakterijoms. Išskalbti bambuko drabužiai išdžiūsta 2 kartus greičiau nei kitos medžiagos. Bambuko viskozė yra impregnuota Aleo Vera ekstraktu, kuris pasižymi naturaliu priešuždegiminiu poveikiu bei ramina, švelnina ir drėkina odą.


Šį chalatą galite įsigyti čia


 

Chalatas Alesandra Brown. Puikiai paryškins Jūsų veido bruožus, bei pagyvins kūną.

 

Šį chalatą galite įsigyti čia


 

Chalatas Alesandra Nude. Mėgstate kūno spalvos drabužius? Šis chalatas kaip tik Jums!

 

Šį chalatą galite įsigyti čia


 

Chalatas Alesandra Navy Pink. Jaukus, mergaitiškas chalatas sukurtas moterims mėgstančioms švelnią, pastelinę, rausvą spalvą.  


Šį chalatą galite įsigyti čia


 

Chalatas Alesandra Blue. Chalato spalvos visada Jums primins vandens mėlynumą. 

 

Šį chalatą galite įsigyti čia

 

 

Chalatas Alesandra Dark Blue. Moterims mėgstanšioms griežtas spalvas

 

Šį chalatą galite įsigyti čia

 

Bendra informacija Klientams


Vykdymo terminas: Pirmieji modelių užsakymai bus realizuoti 2-3 sav. bėgyje nuo užsakymo priėmimo dienos. Vėlesnieji - sutartu laiku. Todėl visus klientus siūlome suskubti ir atlikti rezervacija kuo greičiau, kad galėtume viską paruošti iki artėjančių švenčių. 

Užsakymai pradedami priiminėti nuo Lapkričio 6d. 

Visi chalatai turi vardines Alesandra wear etiketes bei priežiūros etiketes. Chalatai yra įpakuojami į specialiai sukurtas dėžutes bei papuoštos specialiu vardiniu perrišimu.