Moterims visuomet svarbu, kad apatinis trikotažas atrodytų puikiai ir būtų idealus. Ypač seksualus apatinis trikotazas , kurį norėtume matyti ne tik mes vienos... tačiau pradėsime nuo paprastos liemenėlės, nes ji gali tikrai sugadinti ne tik vaizdą, bet ir gerą savijautą ir patarsime kaip išsirinkti ją tinkamai.

Tikrai pats svarbiausia dalykas, liemenėlės juosta. Moterys dažnai nusiperka liemenėlė su pertrumpa juosta galvodamos, kad taip laikysis tvirčiau. Tačiau būtinai pasižiūrėkite kaip visai tai atrodo nugaroje, liemenėlės juosta turi būti tiesi aplink jūsų visą kūną, jei ji ne tiesi, tuomet tikrai neskirta jums.

Kas dėl dirželių tai jie turi lengvai nusiimti ir nepalikti įspaudų ant jūsų kūno, jei puikiai pasirinkote kaušelio ir apimties dydį.

Puikiai apžiūrėkite ar liemenėlės vielos yra aplink krūtinę, o ne ant jos. Nes patikėkite tai ne tik, kad gadina jūsų krūtinės formoms, bet ir nėra gerai sveikatai.

Svarbu, kad krūtinės nebūtų iškritusi iš liemenėlės kaušelio. Tai galite pamatyti pasisukusios šonu į veidrodį. Taip pat nepalikite ir kaušelyje per daug vietos, toks sprendimas tikrai blogas ir neišvaizdus.

Taip pat atsargiai elkitės su nėriniais. Žinome, kad tai atrodo labai gražiai, bet jei jūs derinate liemenėlę prie prigludusio rūbo, įsitikinkite, kad nėriniai nepersimatys,

Derinkite spalvas prie atitinkamo rūbo. Pavyzdžiui, po balta palaidine, geriausiai atrodo kūno spalvos apatiniai, kadangi jie yra nepastebimi, ne taip kaip baltos spalvos. Prie juodos taip pat tinka kūno spalva arba juoda. Jei dėvite ryškiaspalvius drabužius puikiai atrodys tokie pat apatiniai arba jei neradote tinkamo, visuomet tik balta.