Mano krepšelis

0 prekių - 0,00 €

Prekių pristatymas

Visoje Lietuvoje ir užsienyje

Galimybė atsiskaityti grynaisiais pristatymo metu

Elementai 1 į 1017 viso

Puslapis:
  1. 1
  2. 2
Mažėjantis

Brailiški maudymosi kostiumėliai Prancūzijoje žavės išskirtiniu virpesiu

2015 m. liepos 21 d.,antradienis 16:31:59 Europe/Warsaw

Parduotuvė įsikūrusi tarp Nicos ir Kanų miestų reaktyviai pritraukia didelį kiekį lankytojų. 

Apex Brasil asociacija skatina  Brazilijos dizainerių prekybą. Bikini shop Jums 

pasiūlys 16 gamintojų prekinius ženklus, tokius kaip:

Agua de Coco, Blue Man Cecilia Prado Mare, Cyann, Despi, Kiminis La Playa, Lenny Niemeyer, limonada, 

LUA Morena, Maryssil Kov Rio de Žaneiro ir Sauipe, Salinas Triya ir Vix.

Read More
0 Comments | Posted in Maudymosi kostiumėliai By Admin Admin

Šviežiausios tendencijos

2014 m. birželio 4 d.,trečiadienis 15:02:20 Europe/Warsaw

Koja kojon su mada. Šiuolaikinės moters gyvenimo būdas rinktis tik tai, kas madingiausia ir neatsikilti nuo kitų. Kiekviena nori būti pastebėta ir tikrai ne kaip kerėpla ir beskonė iš priešistorinių laikų. Todėl skelbiame keletą naujų ir būtinų įvaizdžio akcentų tokioms mados gerbėjoms, kurios pro savo akis nenori praleisti nieko.

Šią vasarą užpuolė ananasų ir palmių manija. Ne ne, tai nereiškia, kad savo sode turit sodinti palmes, o ant galvos kaip egzotiškų šalių panelės nešioti ananasus ir kitas gerybes. Ananasų ir palmių tendencija buvo retkarčiais matoma ir anksčiau, tačiau dabar ji visur. Ananasų ir palmių nuotraukomis ir raštais puošiamos maudymosi kelnaitės, bikiniai, paplūdimio krepšiai ir net akiniai nuo saulės, taip pat gausėja ir aksesuarų. Tai galbūt patiks ir net gal netiks visoms, bet pripažinkit – žavu ir šelmiška.

Read More
0 Comments | Posted in Maudymosi kostiumėliai By Admin Admin

Vasaros kelionės

2014 m. birželio 4 d.,trečiadienis 14:47:30 Europe/Warsaw

Vasara – atostogų metas. Atrodo pats geriausias laikas atsipalaiduoti. Bet visi žinome, kad tam poilsio laiko suplanavimui reikia ir daug pastangų įdėti, kurios tikrai pradeda varginti. O ypač jeigu keliaujate į svečią šalį. Užplūsta įvairiausi klausimai : kokio dydžio bagažą pasiimti? Ar dėtis savo visas sukneles? Ilgą? Trumpą? O ką daryti su bateliais? Štai keletas trumpų patarimų, kurie jums pagelbės ir padės lengviau suplanuoti kelionę.Read More
0 Comments | Posted in Maudymosi kostiumėliai By Admin Admin

Stilius Jūsų laisvalaikiui

2014 m. gegužės 15 d.,ketvirtadienis 09:58:46 Europe/Warsaw

Visi turi savo pomėgius ir hobius. Vieni mėgsta laisvalaikį leisti ramiai prie ežero, galbūt žvejodami, kiti vakarėlių šurmulyje, treti radę laisvo laiko paskubomis lekia į sporto salę ar arčiausiai esantį stadioną.

Vasara – tai atostogų ir pramogų metas. Dauguma turės proga pasidžiaugti tuo, kas Jiems maloniausia bei ko laukė, ilgėjos tamsiais žiemos vakarais. Bet moterys viską turi daryti stilingai, todėl nepamirškime, kad ir atostogos su ilgai lauktais malonumais privalo būti tokios, todėl apžvelkime, kas būdinga skirtingų pramogų megėjoms.
Read More
0 Comments | Posted in Maudymosi kostiumėliai By Admin Admin

Maudymosi kostiumėliai specialiai Jums

2014 m. gegužės 15 d.,ketvirtadienis 09:53:15 Europe/Warsaw

Vasaros sezonas jau visai ant nosies, o jūs dar neturite maudymosi kostiumėlio? Ko laukiate? Taip, sunku išsirinkti tokioje gausioje maudymukų įvairovėje, ypač kai pasimeti ir nebežinai kokį stilių rinktis. O jau raštų gausa.. Todėl norime Jums patarti ir padėti išsirinkti maudymosi kostiumėlį pagal Jūsų figūrą, kuris idealiai glus prie Jūsų kūno ir išryškins visus Jūsų privalumus bei paslėps trūkumus. 
Read More
0 Comments | Posted in Maudymosi kostiumėliai By Admin Admin

Susikurk pati

2014 m. gegužės 12 d.,pirmadienis 12:29:56 Europe/Warsaw

Moterys, moterys, moterys.. visuomet neturi ką apsirengti nors ir spintos užkištos įvariausiu garderobu. Bet ne, Jūs juk norite atrodyti vis kitaip, vis naujai. Palaidinių, megztinukų ir švarkelių derinimas su įvairiomis kelnėmis ir sijonais nė vienai ne naujiena. Taigi, kodėl to nepadarius ir su pajūrio drabužėliais? Atskiri maudymosi kostumeliai  dažnai įvairiose parduotuvėse dalimis – viršutinė atskiria su apatine. Tai leidžia Jums keistis ir net sutaupyti pinigų, juk prie vienos apatinės dalies galima įsigyti įvairių tekstūrų, spalvų kelias viršutines maudymuko dalis. Bet kartais galima ir pridaryti daug klaidų, tuomet rizikuojat atrodyti neskoningai ir nemadingai. Todėl štai keletas patarymų kaip maišyti maudymukų dalis teisingai. 

Read More
0 Comments | Posted in Maudymosi kostiumėliai By Admin Admin

Vasaros pramogos

2014 m. balandžio 29 d.,antradienis 13:23:25 Europe/Warsaw

Maudymosi kostiumeliai internetu šiais technologijų laikais niekam ne naujiena. Tačiau įvairesni ir įdomesni maudymukai dar vis nėra populiarūs tarp mūsų lietuvaičių. Todėl norime paraginti ir padrąsinti vis dvejonančias merginas ar įsigyti nestandartinį bikini verta. Žinoma, kad verta! Ir net pateiksime vietas, kur toks maudymosi kostiumėlis bus puikiausia apranga.


Read More
0 Comments | Posted in Maudymosi kostiumėliai By Admin Admin

Privalai turėti

2014 m. balandžio 29 d.,antradienis 13:14:38 Europe/Warsaw

Maudymosi kostiumeliai 2014 įkvėpti skirtingų stilių. Bet šiais metais nors vieną iš jų privalu turėti toms, kurios nenori atsilikti nuo mados pasaulio naujovių. O ir mada įtiks kiekvienai – norinčioms parodyti savo užpakaliuką ir norinčioms paslėpti savo kūna, bet išsiskiriančiai subtilioms koketėms. Štai ką siūlo 2014-tųjų vasara.
Read More
0 Comments | Posted in Maudymosi kostiumėliai By Admin Admin

Bikinių kultūra

2014 m. balandžio 29 d.,antradienis 13:08:29 Europe/Warsaw

Kiekvienas regionas, šalis turi savitas tradicijas ir pomėgius. Taip pat ir bikinių stiliai, skirtingose vietovėse dėvimi skirtingi kostiumeliai. Tai nulemia žmonių temperamentas, papročiai, gyvenimo stilius. Todėl įdomu pažvelgti kokie gi maudymukai dėvimi kituose regionuose nei Lietuva. 


Read More
0 Comments | Posted in Maudymosi kostiumėliai By Admin Admin

Maudymukų priežiūra

2014 m. balandžio 29 d.,antradienis 13:00:56 Europe/Warsaw

Nauji maudymukai – reikalauja priežiūros, kaip ir bet koks naujas rūbas, jei norime, kad jis ilgiau išliktų lyg naujas. Apie tai pagalvojame, bet tiksliai nežinome kaip tai daryti, o prižiūrėti maudymukus tikrai verta ir reikalinga. Šiais laikais, kai dizaineriai savo kurtais maudymukais atitiks bet kokį skonį ir tikrai kiekviena moteris ras savo svajonių maudymosi kostiumėlį, svarbu jį išlaikyti. Kadangi, maudymosi kostiumėlis gali kainuoti ir tikrai nelabai pigiai. Todėl pateikiame kelias įsimintinas taisykles, kurios padės išsaugoti naują maudymuką.Read More
0 Comments | Posted in Maudymosi kostiumėliai By Admin Admin

Elementai 1 į 1017 viso

Puslapis:
  1. 1
  2. 2
Mažėjantis