Maudymosi kostiumeliai 2015 įkvėpti skirtingų stilių. Bet šiais metais nors vieną iš jų privalu turėti toms, kurios nenori atsilikti nuo mados pasaulio naujovių. O ir mada įtiks kiekvienai – norinčioms parodyti savo užpakaliuką ir norinčioms paslėpti savo kūna, bet išsiskiriančiai subtilioms koketėms. Štai ką siūlo 2014-tųjų vasara.


Raukinukas apatinėje kelnaičių dalyje. Ypač tinka kūno linijas demonstruoti norinčioms merginoms. Pasakytumėte, kodėl ne stringai? O gi todėl, kad daugiau yra mažiau, tokia apatinė maudymosi kostiumėlio dalis neatrodys itin iššaukiančiai, ar net vulgariai. Be to, medžiaga ant užpakaliuko jį tik privers atrodyti apvalesnį. Toks bikinis įžūliai prašosi vaikinų dėmesio. Ir nepamirškite kaspinėlio gale!


Vientisas maudymosi kostiumėlis. Tinka elegantiškoms ir gracingoms moterims. Kaip ir kiekvienais metais jis išlieka populiarus ir mėgiamas. Tik šį kartą daugiau seksualumo damos! Karpytos nugaros ir juostelės privalomos, juk ne visuomet reikia viską uždengti. Naudokitės vasaros malonumais. Taip pat toks maudymosi kostiumėlio stilius vizualiai pailgina kojas...oh vyrai paplūdimyje eis iš proto.


Maudymosi kostiumėliai įkvėpti moteriško apatinio trikotažo. Šiek tiek keista? Bet atrodo stulbinamai! Subtilus moteriškas trikotažas yra pats gražiausias drabužis, todėl jį būtina perkelti ir į maudymosi kostiumėlių sferą. Nėrinuotos plačios juostelės ir aksominės spalvos tiesiog užburia.