Nauji maudymukai – reikalauja priežiūros, kaip ir bet koks naujas rūbas, jei norime, kad jis ilgiau išliktų lyg naujas. Apie tai pagalvojame, bet tiksliai nežinome kaip tai daryti, o prižiūrėti maudymukus tikrai verta ir reikalinga. Šiais laikais, kai dizaineriai savo kurtais maudymukais atitiks bet kokį skonį ir tikrai kiekviena moteris ras savo svajonių maudymosi kostiumėlį, svarbu jį išlaikyti. Kadangi, maudymosi kostiumėlis gali kainuoti ir tikrai nelabai pigiai. Todėl pateikiame kelias įsimintinas taisykles, kurios padės išsaugoti naują maudymuką.


Paplūdimys, vieta, kurioje dažniausiai dėvimi maudymukai. Vieta, kur moterys nori būti gražiausios ir pastebimiausios. Todėl, būtent čia, venkite sedėti ant uolų (kas būdinga ne mūsų regiono paplūdimiams), jei smėlis šiurkštus ar vis dėl to norite pasigrožėti gamtovaizdžiu nuo didelio akmens  būtinai pasitieskite rankšluostį.


Vanduo – be maudynių vasaros neįsivaizduojame ar tai būtų jūra, ar ežeras, ne sezono metu baseinas vandens parke. Jūros vanduo gali itin pakenkti naujam maudymukui, kadangi jame daug druskų, ypač jeigu važiuojate atostogauti į šiltuosius kraštus. Taip pat, žalingas yra ir chloruotas baseino vanduo. Todėl, patariame savo maudymosi kostiumėlį išskalauti, kuo greičiau po pasiplaukiojimo.


Po linksmybių paplūdimyje nemeskite savo maudymosi kostiumėlio i krepšį kartu su visais daiktais. Geriausiai turėti jam atskirą medžiaginį krepšelį arba naudoti kitaip vadinamą „wet bikini bag“, kuris išsaugos jūsų maudymuką nepažeistą. Taip pat, keliaudamos visuomet laikykite savo bikinį atskirai nuo kitų rūbų.


Niekada neplaukite savo bikinio į skalbimo mašiną – ji yra didžiausios naujo ir gražaus maudymuko priešas. Jį užtenka praskalauti tekančiu šiltu vandeniu su švelniu muilu.

Šios taisyklės padės jums išlaikyti maudymuką naują, kuo ilgiau !