Moterys, ar renkantis maudymosi kostiumėlį niekad nesijautėt keistai ir nepatogiai? Ankšta persirengimo kabina, blogas apšvietimas gali sudaryti blogą vaizdą, kuris tikrai neatitiks to, kaip jūs atrodysite pakilus kaitriai saulei. Kiekviena jūsų yra unikali, tačiau galima išskirti keletą klaidų, kurios pasitaiko dažniausiai perkant maudymosi kostiumėlį.


Užpakaliuko slėpimas po daugybe audinio. Dauguma moterų nepatenkintos savo suapvalėjusiomis kūno formomis po šaltos žiemos. Tačiau, perkant maudymosi kostiumėlį ir bandant kuo labiau uždengti apatinę dalį , tuo labiau ji išryškėja ir vizualiai tampa dar didesnė. Todėl norint paslėpti  savo kūno formas, reiktų rinktis bikinius su atviresne apatine dalimi.


Su amžiumi reiktų rinktis vienos dalies maudymosi kostiumėlius. Kūnas vis dėl to sensta, o gražiai ir išraiškingai galima atrodyti ir su tokio tipo bikiniu. Ypač traukia akį maudymosi kostiumeliai su įvairiais karpiniais ir raštais.


Netinkamai pasirinkta spalva. Privaloma maudymosi kostiumėlio spalvą rinktis pagal savo kūno spalvos toną nes ne kiekvienai tinka neonas ar akį rėžianti raudona. Ypač deginantis ir odai keičiant spalvą svarbu, kad jūsų maudymosi kostiumėlis tiktų prie kiekvieno kūno spalvos tono. Negalvokite, kad juoda ar balta spalvos yra neutralios. Tikrai, ne. Šios spalvos gali kaip reikiant pabloginti jūsų įvaizdį dar nespėjus pasikaitinti saulėje.


Moterys, norinčios padidinti savo biustą, turėtų rinktis push up liemenėles. Na, o norinčios paslėpti talijos trūkumus, rinktis raukinius ir panašiai. Tai priklauso nuo kiekvienos moters unikalių kūno formų. Nepabijokite eksperimentuoti ir pasimatuoti tai, kad jums atrodo visai nepriimtina. Tik taip galite atrasti tai, kas jums labiausiai tinka ir garantuojame su tokiu maudymosi kostiumėliu jausitės puikiai!