Artėjanti vasara skuba priminti apie poilsio sezoną, kuris neatsiejamas nuo vandens pramogų ar tiesiog paprasto pasibuvimo prie jūros. Kiekvienais metais norisi atsinaujinti savąjį maudymukų garderobą ir būti madingoms. Taigi, kokie maudymukų akcentai populiariausi 2014 –ųjų vasarą?


Nėriniai. Nėriniai visur ir įvairiausios tekstūros. Jie dailiai pabrėš kūno linijas ir išryškins moteriškumą. Rinkitės spalvingus, nėriniuotus ar su nėrinių detalėmis maudymukus ir jie atskleis jūsų romantišką, bohemišką prigimtį.


Biusto linijos pabrėžimas. Maudymukai, kurių viršutinė dalis, kitaip vadinama „bustiers“ karščiausia šio sezono naujiena. Tokia liemenėlė vizualiai padidina krūtinę ir todėl labai tinka liesom merginom, taip pat tom kurios mėgsta intensyvias vandens pramogas. Tokią liemenėlę drąsiai galima nešioti prie paplūdymio sijono, o nugara puošta korseto surišimu atrodys itin seksualiai.


Neonas. Tiks moterims norinčioms atkreipti visų poilsiautojų dėmesį. Citrusų geltona, neoninė žalia, oranžinė, rožinė visos šios ir kitos spalvos ne tik pritrauks žvilgsnius, bet ir išryškins Jūsų įdegį. Nebijokite derinti šių spalvų tarpusavyje! Jei jau ryžtatės tokioms spalvoms, eikite iki galo ir tikrai būsite išskirtinė.


Jūrininkų juostelės. Kaip ir kiekvienais metais neužmirštamos klasikinės juostelės, jos lydi kiekvienos vasaros tendencijas. Bet juk kokia vasara, koks maudymukas be baltai mėlynų raštų… Norit paįvairinti įvaizdį? Naudokite kitą jūreivių atributiką – puoškitės auksu siuvinėtais inkarais ir jūriniais mazgeliais.


Stambus tinklas. Tai išskirtinis akcentas norinčioms būti madingiausioms šį sezoną. Atskirų dalių maudymukas nugaroje jungiamas tinkle, pasitikinčiomis savimi moterims puikus variantas. Su tokiu maudymuku Jūs atrodysit ne tik kaip paplūdymio gundytoja, bet greičiausiai tokia būsite vienintelė.