Koja kojon su mada. Šiuolaikinės moters gyvenimo būdas rinktis tik tai, kas madingiausia ir neatsikilti nuo kitų. Kiekviena nori būti pastebėta ir tikrai ne kaip kerėpla ir beskonė iš priešistorinių laikų. Todėl skelbiame keletą naujų ir būtinų įvaizdžio akcentų tokioms mados gerbėjoms, kurios pro savo akis nenori praleisti nieko.

Šią vasarą užpuolė ananasų ir palmių manija. Ne ne, tai nereiškia, kad savo sode turit sodinti palmes, o ant galvos kaip egzotiškų šalių panelės nešioti ananasus ir kitas gerybes. Ananasų ir palmių tendencija buvo retkarčiais matoma ir anksčiau, tačiau dabar ji visur. Ananasų ir palmių nuotraukomis ir raštais puošiamos maudymosi kelnaitės, bikiniai, paplūdimio krepšiai ir net akiniai nuo saulės, taip pat gausėja ir aksesuarų. Tai galbūt patiks ir net gal netiks visoms, bet pripažinkit – žavu ir šelmiška.

Taip pat vis dažniau pasirodo maudymosi kostiumėliai, kurių medžiaga atrodo lyg iš naro kostiumo. Skamba juokingai? Bet jūs įsitikinkite kaip tai gali atrodyti seksualiai ir sportiškai. Be to su tokiu maudymosi kostiumėliu būsite tikra mados gerbėja numeris vienas. Atrodysite paslaptinga ir žavi. Galite rinktis ir vienos, ir kelių dalių bikinius. Tikrai neprašausite pro šalį.

Permatomas paplūdimio krepšys. Jis nepamainomas šį sezoną. Bet kyla klausimas kokius daiktus dėtis į tokį krepšį. Juk nesumesi visko kaip į savo rankinę. Todėl siūlome į paplūdimį neštis tokius daiktus: ryškų ir puikiai vandenį sugeriantį rankšluostį, kremą nuo saulės – juk nenorite vaikščioti raudona kaip krabas, lūpų vazeliną, kad apsaugotų nuo išsausėjimo, akinius nuo saulės, skrybėlę, buteliuką vandens, užkandžių ir mėgstamą knygą.

Štai ir jūs jau žinote naujausias tendencijas mados pasaulyje. Galite drąsiai jomis naudotis ir net paplūdimyje savo skoniu ir pasirinkimu žavėti aplinkinius.