Maudymosi kostiumeliai internetu šiais technologijų laikais niekam ne naujiena. Tačiau įvairesni ir įdomesni maudymukai dar vis nėra populiarūs tarp mūsų lietuvaičių. Todėl norime paraginti ir padrąsinti vis dvejonančias merginas ar įsigyti nestandartinį bikini verta. Žinoma, kad verta! Ir net pateiksime vietas, kur toks maudymosi kostiumėlis bus puikiausia apranga.


Baras prie jūros ar baseino. Sėdint po skėčių ir gurkšnojant kokteilius su įmantriu apdaru tiesiog nuostabu. O jei dar ir vilioklis barmenas susižavėjęs merkia akį, reiškias, jūs tikra baro karalienė. Tokioje vietoje norėtųsi būti su bikiniu rėžiančiu akį, o jei dar prie jo derėtų vasariška avalynė...


Muzikos festivalai. Kaitinanti saulė, minia žmonių, karštų kūnų ir garsi, garsi muzika – visa, ko reikia, kad vasara liktų atmintyje. Festivalyje pasipuoškite išskirtiniu bikiniu, juk tiek daug įvairių ir skirtingų žmonių aplink. Būkite tokios ir jūs merginos, drąsiau!


Valtys. Didelės poilsinės valtys ir jose vykstantys vakarėliai... Juk čia pasipuošti būtina! Vientisas maudymosi kostiumėlis su karpiniai ir nėriniai, bei išraiškingi auskarai su aukštakulniais ir jūsų vakaras liks tikrai nepamirštamas. Nusileidus saulei, įsisupkite į gėlėtą kimono, kuris padės jums nesušalti, nors taip atrodančiai moteriai šilumos trūkti neturėtų...


Trumpos ekskursijos. Esant šiltuose atogrąžų vietovėse būtina pasigrožėti gamta ir architektūra, bet karštis nenumaldomas. Todėl, įdomių raštų ir kirpimo maudymosi kostiumėlis neleis jums jaustis visiškai nuogai, apsigaubkite lengva skara ir jūs jau pasiruošusi. Puiki savijauta ir apžiūrėtas svečios šalies paveldas užtikrins puikias atostogas.