Kiekvienas regionas, šalis turi savitas tradicijas ir pomėgius. Taip pat ir bikinių stiliai, skirtingose vietovėse dėvimi skirtingi kostiumeliai. Tai nulemia žmonių temperamentas, papročiai, gyvenimo stilius. Todėl įdomu pažvelgti kokie gi maudymukai dėvimi kituose regionuose nei Lietuva.


Brazilija. Visiems teko girdėti, kad Brazilija tai šalis, kur seksualūs maudymosi kostiumėliai nėra svetimi moterims. Maudymukas su stringais – kiekvienos merginos gyvenimo dalis. Šios moterys pasitikinčios savimi, savo kūnu ir tuo tikrai galima žavėtis. Tokį bikinį turi turėti visos, ne tik gyvenančios Brazilijoje!


Prancūzija. Kaip ir bet kurioje kitoje srityje, Prancūzija turi unikalų skonį maudymsi kostiumėliams. Joms labiau patinka konsvervatyvaus, minimalistinio stiliaus kostiumėliai. Niekas nepaneigs, kad prancūzės tikrai turi gerą skonį.

Australija. Moterys australės labiausiai mėgsta maudymukus aukštu liemeniu, retro stiliaus. Be to, kalbant apie raštus kiekviena savo spintoje tikrai turi gelėtą bikinį. Tai tikra laukinės  Australijos dvasia!


Kinija. Čia moterys į paplūdimius neina degintis saulėje… Jos rūpinasi savo balta oda ir bet kokiais būdais saugosi nuo kenksmingų saulės spindulių. Todėl atitinkamai ir maudymosi kostiumėliai šioje šalyje yra dengiantys kuo daugiau kūno, dažnai tai gali būti net maudymukas per visą moters kūną. Keista, ar ne?


Jungtinės Amerikos Valstijos. Regionas, kur maudymosi kostumėliai skirtingi ir įvairūs. Šiltose valstijose, kur daug paplūdimio ir saulės, moterys labiau apnuogina savo kūną. Bet stiliai… yra, kur paganyti akis.