Artėjant maudymosi sezonui kiekviena moteris pasineria į maudymosi kostiumėlio ieškojimą. Ieškojimas prasideda nuo įvairiausių straipsnių skaitymo, kurie maudymosi kostiumėliai 2015 šiuo metu yra populiariausi, kokios detalės yra madingiausios. Tačiau tai atima daug laiko ir energijos. Informacijos galime rasti begalės daug apie tinkamą maudymuką pagal figūros tipą (obuolio, smėlio laikrodžio, ovalo figūra), akių ar plaukų spalvą. Tačiau taip pat svarbu žinoti, ką pabrėžia ar paslepia maudomo spalva.Juoda. Pati nepakeičiamiausia ir universaliausia spalva. Ši spalva puikiai maskuoja bet kokius kūno trūkumus. Jei norite vizualiai sumažinti krūtinės dydį, rinkitės juodą viršutinę dalį. Jei klubus – apatinę juodą dalį.

Rožinė. Ši spalva, neskaitant jūsų odos spalvos, tiks kiekvienai. Tamsiai ružava spalva paslėps dideles apimtis. Šviesesnė ružava spalva kaip tik išryškins kūno dalis.

Balta. Vienintelė spalva, kuri gali tiek paryškinti privalumus, bet tuo pačiu ir trūkumus. Itin tinka moterims, kurios yra tamsesnės odos. Patartina nedėvėti baltos spalvos maudymosi kostiumėlio, jei turite didelę krūtinę ar norite užmaskuoti apatinę kūno sritį.

Mėlyna. Ryški spalva labai tinka prie įdegusio kūno. Norint pabrėžti privalumus, siūloma dėvėti ryškiai mėlynos spalvos maudymukų. Jei norite trūkumus paslėpti, dėvėkite šviesiai mėlynos spalvos.

Kūno spalva. Ši spalva nei paslepia trūkumus, nei atskleidžia privalumus. Ji tiesiog yra. Ši spalva leidžia pasijausti lyg būtumėte nuoga. Norėdamos išsirinkti tinkamiausią maudymuką, kuris Jums idealiausiai tintų, reikėtų neskubėti. Pirmiausia išsiaiškinkite savo trūkumus ir privalumus, o tada tinkamą maudymosi kostiumėlio modelį bei spalvą.