Mano krepšelis

0 prekių - 0,00 €

Prekių pristatymas

Visoje Lietuvoje ir užsienyje

 

Šis skyrius - tai tarsi vedlys, kuris Jums padės susipažinti, kaip pirkti prekes. Perskaitę šį gidą, galėsite sėkmingai įsigyti Alesandra siūlomas prekes. Jeigu norite, užsakymą galime sugeneruoti už Jus. Tokiu atveju rašykite mums užklausą el. paštu: alesandra.info@gmail.com

Norėdami užsisakyti prekes, Jums teks praeiti šiuos pagrindinius žingsnius (etapus):

Prekės įdėjimas į krepšelį
Norėdami įsigyti prekes iš Alesandra elektroninės parduotuvės, Jūs galite tai padaryti prisiregistruojant kaip klientas arba naršyti anonimiškai. Prisiregistravęs, anonimiškas ar jau esamas klientas patikusias prekes gali susidėti į prekių krepšelį. Norėdami tai atlikti, spauskite ant pageidaujamos prekės paveikslėlio. Atsidarius naujam langui, Jūs išvysite išsamesnę informaciją apie prekę, galimus dydžius, spalvas (jei prekės specifikacijoje yra pasirenkami dydžiai ir spalvos). Išsirinkę tinkamą dydį ir spalvą, bei norimą kiekį, spauskite mygtuką „Į krepšelį“, kurį rasite prie kiekvienos prekės. Įdėję prekę į krepšelį, Jūs būsite automatiškai nukreipti į savo pirkinių krepšelį. Norėdami į krepšelį įsidėti daugiau prekių, spauskite mygtuką „Tęsti apsipirkimą“. Šis mygtukas yra po pirkinių krepšeliu, kairiajame šone. Atlikite tokius pačius veiksmus, kuriuos atlikote su pirmąja preke.Kai išsirinksite visas pageidaujamas prekės ir norėsite atlikti įdėtų prekių pirkimą - grįžkite į pirkinių krepšelį. Jį rasite puslapio viršuje, dešiniame šone. Užvesdami pelytę ant krepšelio, esančio viršuje, Jums atsiras pagalbinis langas, kuriame matysite prekių krepšelį su pasiūlymu pirkti pirkinių krepšelyje pridėtas prekes. Paspaudę mygtuką „Pradėti pirkimą“, Jūs būsite nukreipti į tolimesnį pirkimo procesą. Jei norite panaudoti dovanų / nuolaidų kuponą, paskaičiuoti pristatymo išlaidas - spauskite mygtuką „Mano krepšelyje“. Jis yra dešinėje pusėje, viršuje, kliento zonos įrankių juostoje.

 


Pirkinių krepšelio patvirtinimas
Sudėję visas norimas prekes į pirkinių krepšelį, Jūs galite panaudoti dovanų arba nuolaidų kodą (jei tokį turite). Tai galite padaryti įvesdami dovanų / nuolaidų kodą į tam skirtą laukelį. Jis yra po pirkinių krepšeliu. Visa tai atlikus paspauskite mygtuką „Naudoti kuponą“.Norėdami apskaičiuoti pristatymo išlaidas, užpildykite žemiau esančią juostą. Joje įveskite pageidaujamą pristatymo šalį, apskritį / rajoną, pašto kodą ir Jums bus pateikti galimi pristatymo būdai ir jų kainos. Pasirinkę tinkamiausią pristatymo būdą, spauskite mygtuką „Atnaujinti viso“. Norėdami atlikti tolimesnį pirkimą - spauskite mygtuką „Pradėti pirkimą“.

 

Pirkimo būdo pasirinkimas
Jei esate prisijungęs vartotojas skaitykite toliau 

Mokėtojo informacija

.Jei esate anonimiškas pirkėjas Jums bus pasiūlyti šie pirkimo būdai: „Pirkti kaip svečias“ arba „Registruotis“ (registruotiems klientams suteikiamas greitesnis ir lengvesnis pirkimas bei galimybė matyti savo užsakymo istoriją ir būseną). O jei jau esate registruotas vartotojas - Jums reikės tik prisijungti įvedant savo elektroninio pašto adresą bei slaptažodį.

 Mokėtojo informacija

Sekantis žingsnis - mokėtojo informacijos užpildymas. Mokėtojo informacijoje Jūs turėsite užpildyti pagrindinius duomenis, kurie reikalingi prekės pristatymui ir sąskaitos išrašymui.

Jei mokėtojas ir gavėjas yra tas pats asmuo (pristatymo adresas yra toks pat, koks ir mokėtojo adresas), tai po užpildyta informacija turėtumėte pažymėti „Pristatyti šiuo adresu“ bei spausti mygtuką „Tęsti“. Jūs būsite nukreipti į tolimesnį užsakymo etapą Pristatymo būdo pasirinkimas.

 Jei mokėtojas ir gavėjas yra skirtingi arba jei norėtumėte, kad prekę Jums pristatytų kitu adresu, pasirenkamas punktas „Pristatyti skirtingais adresais“. Mokėtojo informacijoje užpildę reikiamą informaciją spauskite mygtuką „Tęsti“.

 

Pristatymo informacija

 Jei mokėtojas ir gavėjas yra skirtingi asmenys arba mokėtojo adresas skiriasi nuo pristatymo adreso, Jums reikės užpildyti pristatymo informaciją. Tinkamai užpildę šią informaciją spauskite mygtuką „Tęsti“.


Pristatymo būdo pasirinkimas

 Pristatymo būdo pasirinkimo žingsnyje Jums bus pateikti visi galimi variantai, kaip galima pristatyti prekes ir jų įkainiai. Pasirinkę Jums tinkamiausią variantą spauskite mygtuką „Tęsti“.

 

Apmokėjimo būdo pasirinkimas

 

Apmokėjimo informacijoje Jums bus pateikti visi galimi apmokėjimo variantai. Pasirinkę Jums patogiausią apmokėjimo būdą spauskite mygtuką „Tęsti“.

 

Užsakymo apžvalga

 

Šiame etape Jums bus dar kartą pateikta informacija apie Jūsų užsakymą. Šiame žingsnyje Jūs galėsite dar kartą pasitikrinti, kokias prekes perkate ir pamatyti galutinę sumą su pristatymo mokesčiu. Peržiūrėję užsakymo informaciją, Jūs galite į krepšelį įdėti daugiau prekių arba išimti nepageidaujamas (spausdami mygtuką „Redaguoti Jūsų kortelę“). Kitu atveju, Jūs galite užbaigti savo užsakymą spausdami mygtuką „Užsakyti“. Po šio žingsnio patvirtinimo, mums bus pateikiama Jūsų užsakymo informacija ir Jūs būsite nukreipti į pasirinktą mokėjimo būdą. Šioje vietoje galėsite atlikti apmokėjimą už prekes. Atlikę apmokėjimą Jūs taip pat gausite elektroniniu paštu patvirtinantį laišką apie atliktą užsakymą. Sveikiname susipažinus su pirkimo gidu ir atlikus užsakymą. Tikimės, jog mūsų aptarnavimas bei įsigytos prekės Jums suteiks daug teigiamų emocijų. Lauksime sugrįžtant. Taigi... iki kito apsipirkimo!

Pagarbiai,

Alesandra